Планински одмор во Банско (07.03 - 31.08.2017)! 33% попуст на ноќевање по избор (BB, HB+, All Inc) + користење на СПА центарот во "Complex Trinity Residence"

РАСПРОДАДЕНО

Планински одмор во Банско (07.03 - 31.08.2017)! 33% попуст на ноќевање по избор (BB, HB+, All Inc) + користење на СПА центарот во "Complex Trinity Residence"

Цена

744 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,110 ден.

Попуст

33%

Заштеда

366 ден.

Купени : 268

 • ul.Simeon Molerov 5 Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • +359 879 830 581

 • reservation@trinity-bansko.bg

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Ноќевање по лице во двокреветна соба или апартман по избор:

 • Ноќевање All Inclusive Light, цена: 2082 ден. (34 eur) 1395 ден. (22.5 eur)
 • Ноќевање со појадок и вечера, цена: 1712ден. (28 eur) 1147 ден. (18.5 eur)
 • Ноќевање со појадок, цена: 1342 ден. (22 eur) 899 ден. (14.5 eur)
 • Ноќевање, цена: 1110 ден. (18 eur) 744 ден. (12 eur)

*Понудата All Inclusive Light важи за Ѓурѓовден.

Дополнително вклучено е во понудата:

 • Користење на СПА центар: голем базен, детски базен, сауна и парна бања
 • Бесплатен паркинг и wifi интернет

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.03.2017 до 31.08.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Потребно е да купите минимум два купони за закуп на двокреветна соба, односно престој на две лица
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена
 • Во цената се вклучени туристичка такса и осигурување
 • Сите доплати се плаќаат диркетно во хотелот:
 • За прво дете до 7 години е бесплатно
 • За второ дете до 7 години се доплаќа 7 евра од ден за All Inc Light, 5.5 евра од ден за HB+, 4.5 евра од ден за BB, 3.5 евра од ден за ноќевање
 • За дете од 7 до 14 години се доплаќа 11.5 евра од ден за All Inc Light, 9 евра од ден за HB+, 7 евра од ден за BB, 6 евра од ден за ноќевање
 • За трет возрасен 14+ години се доплаќа 16 евра од ден за All Inc Light, 13 евра од ден за HB+, 10 евра од ден за BB, 8.5 евра од ден за ноќевање
 • Доплата за single room 10 евра од ден.
 • Понудата All Inclusive Light важи за Ѓурѓовден
 • За Велигден и Ѓурѓовден потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања и се доплаќа 7.5 евра од вечер за HB+, 3 евра од вечер за BB, 2 евра од вечер за ноќевање
 • Користење на џакузи не е вклучено во цената

Опис

Програма:

 • 08:00-10:00 – Појадок на шведска маса + кафе, чај, сок и вода
 • 12:30-14:00 – Ручек на шведска маса + кафе, чај, сок, вода и неограничено ракија, водка, бело вино, розе, црвено вино и пиво. 
 • 19:00-21:00 – Вечера Сок, вода и неограничено ракија, розе, водка, бело вино, црвено вино и пиво.

*Доколку има помалку од 15 гости во хотелот, оброците се според три степено мени одбрано од хотелот.

Комплекс Тринити Резиденс е новиот бисер во популарниот ски центар Банско – кој е познат не само по зимските спортови, туку и по најубавите места за посета во сите сезони. Извонредната локација на комплексот, овозможува брз пристап до сите споменици на културата, центарот и главната трговска улица - Пирин.

Комплекс Тринити има 50 соби и 49 апартмани посебно одделени и поврзани со подземен паркинг. Комплексот располага со вкупно 180 легла. Комплексот е специјално дизајниран за луѓето кои бараат раскош, луксуз и убав живот. Уште со влегувањето во хотелот ќе бидете фасцинирани од елегантно изграденото лоби, одлично место за средба со пријателите и деловните партнери. Ќе бидете сместени во луксузнo опремени соби, кои имаат безжичен интернет и 30 инчен телевизор со 200 канали. Бањите се опремени со кади во сите 50 соби и 8 апартмани, кои ќе ви овозможат релаксација и уживaње.

Главната атракција во комплексот е големиот спа центар, кој располага со најголемиот внатрешен загреан базен во Банско. Децата ќе може да се забавуваат во малиот загреан базен. На располагање се и сауна, парна бања, џакузи, хидромасажна када. За љубителите на вкусната и топла храна, располагаме со софистициран ресторан кој ќе го задоволи апетитот на секој гостин.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ