24% попуст на штипска пастрмајлија + мало вино Т'га за југ (185 ml) во Lounge Bar Урбаниста во вредност од 330 ден. по цена од 250 ден

РАСПРОДАДЕНО

24% попуст на штипска пастрмајлија + мало вино Т'га за југ (185 ml) во Lounge Bar Урбаниста во вредност од 330 ден. по цена од 250 ден

Цена

250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

330 ден.

Попуст

24%

Заштеда

80 ден.

Купени : 4

 • Ул. Васил Главинов 16

 • 032 606 112 ;071 210 452 ; 070 210 452

 • info@urbanista.mk

Добивате

Штипска пастрмајлија + мало вино Т'га за југ 185 ml.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.09.2018 до 01.12.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е во двокреветна соба
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој

Опис

Ресторанот „а ла кард“ и аператив барот нудат богат избор на вкусови од целиот свет. Но искуството не би било целосно без добро вино. Запознај го Штип преку добрата традиционална штипска храна.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ