Релаксација во Охрид (08.02-05.04.2018)! 28% попуст на ноќевање со појадок во двокреветна соба во Хотел Village Охрид во вредност од 1150 по цена од 830 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Релаксација во Охрид (08.02-05.04.2018)! 28% попуст на ноќевање со појадок во двокреветна соба во Хотел Village Охрид во вредност од 1150 по цена од 830 ден.

Цена

830 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,150 ден.

Попуст

28%

Заштеда

320 ден.

Купени : 14

 • Охрид, Macedonia

 • 046 251-621 , 046 251-023

 • hotel@village.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевање со појадок во двокреветна соба


Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.02.2018 до 06.04.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купување на купонот задолжителна е потврда на резервацијата на телефон или e-mail.
 • За време на викенд денови потребно е да престојувате минимум две ноќевања.
 • Купоните може да ги комбинирате за повеќедневен престој.
 • Во цената е вклучена и туристичка такса од 40 денари на ден по лице.
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Доплати:
 • За дете до 6 години со двајаца возрасни во соба, сместувањето е бесплатно
 • За деца од 6 - 12 години со двајца возрасни во соба се доплаќа 575 ден. за 1 ноќевање без појадок

Опис

Хотел Village Охрид располага со 37 соби и 90 легла, модерно лоби, ресторан, лаунџ бар, кафе бар,  конференциска сала. Модерниот стил на уредување е привлечен како за бизнис гостите така и за фамилијарни посетители. Ресторанот кој се наога во рамките на хотелот располага со 110 седишта и ќе нуди можност за организирање на мини семејни прослави, свадби, родендени, крштевки како и професионални деловни средби и состаноци.Конференциската сала е опремена со професионална опрема и има капацитет сод 60 посетители. Секоја соба е опремена со сопствен тоалет , клима уред, тв, интернет и кабелска тв и мини бар.

ТЦ “КАМ VILLAGE”  ОХРИД  e Kомплекс кој е распослан на 12.000 м2 и стратешки е лоциран да ги спојува градовите во Западна Македонија. Приказната на содржините на трговскиот центар е инспирирана од ВИЛИЏ стил и се стреми да ги привлече купувачите во пријатна и релаксирачка атмосфера да поминат дел од своето време. Разновидноста на услугите кој ги нуди Комплексот дневно привлекува од 3.000 посетители од различна категорија и возраст. Центарот е најголем трговски Центар во Западна Македонија и претавува еден од уникатните трговски центри во Р.Македонија.

Концептот за Центарот е новиот стандард и начин на трошење на слободното време, во широк спектар на услуги и забава за сите возрасти - хотел, ресторани кафулињата, детски центри, мини плоштад кој нуди простор за секоаков вид на организирање на настани. Со цел да биде домаќин на очекуваниот број на посетители, простророт е дизајниран со огромни внатрешни и надворешни простори.

Моредната архитектура и дизајн на Трговскиот центар е испирирана од неговата уникатна локација - помеѓу центарот на градот и магистралниот пат кој ги поврзува најголемите градови во Западна Македонија Кичево- Охрид-Ресен-Битола, не заобиколувајки и градовите Дебар и Струга. Од особено значење е тоа што Трговскиот претставува и центар за пограничните градови од соседните земји Р.Албанија и Р.Грција.
 
Трговскиот комплекс Кам Вилиџ е составен од:

 • Трговски центар
 • Хотел (со бизнис центар)
 • Ресторан
 • Забавен парк
 • Лаунџ бар
 • Бистро за брза храна
 • Отворен и затворен паркинг

Трговски центар содржи внатрешен дел климатизиран и содржи над 40 подавници со различна квадратура и надворешен дел - шопинг улица со 20 продавници.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ