Целосно уживање во прекрасната природа на Берово во Септември! До 41% попуст на ноќевање со појадок во сместување по избор во Apart Wip Hotel 3* - Берово

Цена од

460 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

745 ден.

Попуст

38%

Заштеда

285 ден.

Купени: 325

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевање со појадок во сместување по избор

Опции на понудата:

Хотелска соба со поглед на планина за 2 лица 950 ден. (15 еур)
600 ден. (10 еур)
Хотелска соба со поглед на планина за 3 лица 860 ден. (14 еур)
530 ден. (9 еур)
Хотелска соба со поглед на планина за 4 лица 745 ден. (12 еур)
460 ден. (7 еур)
Хотелска соба со поглед на езеро за 2 лица 1,050 ден. (17 еур)
700 ден. (11 еур)
Хотелска соба со поглед на езеро за 3 лица 920 ден. (15 еур)
570 ден. (9 еур)
Хотелска соба со поглед на езеро за 4 лица 850 ден. (14 еур)
500 ден. (8 еур)

+Дополнителен попуст на ручек или вечера (по цена од 250 ден. по лице)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќи, односно да купите минимум 2 купони по лице
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во хотелот за слободни места за конкретната дата
 • По купување на купоните, истите испратете ги на е-маилот на хотелот, како потврда од хотелот ќе добиете ваучер кој треба да го приложите на рецепција при пристигнувањето
 • За деца до 5 години сместувањето е бесплатно
 • Доплати:
 • Дете од 5 - 10 години за дополнителен кревет - се доплаќа 50% од цената на купонот
 • Второ дете од 5 - 10 години за дополнителен кревет - се доплаќа 50% од цената на купонот
 • Ручек/вечера - 250 денари по соба
 • Доплата за комплетно опремена кујна - 200 ден по особа/на ден    
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Вип хотел Берово

Доколку сакате да се одморите од стресното секојдневие, повелете во Вип Хотел - Берово.

Вип Хотел - Берово се наоѓа на 1000 м надморска височина, 5 км од Берово, во борова шума и цветни ливади.

Хотелот е комфорен и модерен, со сите удобности. Хотелот има 26 хотелски соби. Собите се со капацитет од 2 до 6 луѓе

Хотелските соби содржат:

 • Соба со 2, 3 или 4 кревети
 • Купатило со фен и крпи за капење

За спорт и рекреација гостите имаат на располагање игралишта за:

 • Тенис
 • Кошарка
 • Мал фудбал
 • Ракомет
 • Одбојка
 • Сервис

* Хотел Вип можете да го погледнете на следниот линк.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.