Снег и забава во Банско! 39% попуст на пакет од четири ноќевања со појадок и вечера (нед-чет) во сместување по избор + користење на СПА центар во "Winslow Infinity & SPA" во вредност од 10.416 ден. (168 Eur) по цена од 6386 ден. (103 Еur)

РАСПРОДАДЕНО

Снег и забава во Банско! 39% попуст на пакет од четири ноќевања со појадок и вечера (нед-чет) во сместување по избор + користење на СПА центар во "Winslow Infinity & SPA" во вредност од 10.416 ден. (168 Eur) по цена од 6386 ден. (103 Еur)

Цена

6,386 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

10,416 ден.

Попуст

39%

Заштеда

4,030 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 6

 • Georgi Nastev Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • +359 0878 19 83 19

 • reservations@intersolution-bg.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Пакет од 4 ноќевања во работни денови (нед - чет) со појадок и вечера
 • Сместување по избор: студио, апартман со 1, 2 или 3 спални соби
 • Користење на СПА центар (затоплен затворен базен, фитнес центар, сауна, парна бања, џакузи, шок базен, релакс зона)
 • Користење на интернет
 • Вклучена туристичка такса

* Понудата се однесува за ноќевања во работни денови (недела до четврток)

* Понудата важи само за периодот 13.01 - 20.01.2017 и 24.02 - 31.03.2017


Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.01.2017 до 31.03.2017
 • Понудата важи само за периодот 13.01 - 20.01.2017 и 24.02 - 31.03.2017
 • Понудата се однесува за ноќевања во работни денови (недела до четврток)
 • Понудата се однесува за пакет од минимум четири ноќевања
 • Ваучерот е валиден за сместување во студио или апартман, но при максимална искористеност на редовните кревети
 • Капацитет на сместување: Студио: 2 редовни кревети, без дополнителни кревети, апартман со една спална: 2 редовни и 2 дополнителни кревети, апартман со две спални: 4 редовни и два дополнителни кревети, апартман со 3 спални: 6 редовни кревети, без дополнителни кревети
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За едно дете од 0 - 5.99 години, сместено со две возрасни лица е бесплатно
 • Еден возрасен со едно дете од 0 - 5.99 г. доплаќа 72 Евра за четири HB ноќевања  
 • За две деца од 0 - 5.99 години сместени со двајца возрасни, за едното дете е бесплатно, за второто дете се доплаќа 52 Евра за четири HB ноќевања
 • За дете од 6 -11.99 г. сместено на дополнителен кревет со две возрасни лица се доплаќа 52 Евра за четири HB ноќевања  
 • За дете над 12 г. или трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 72 Евра за четири HB ноќевања
 • За сингл сместување се доплаќа 77 Евра во хотелот за четири HB ноќевања
 • Сите доплати се вршат дирекно во хотелот 
 • Пријава во хотелот се прави после 14 часот, а напуштање на собите е до 12 часот 
 • Програмата започнува со вечера на денот на пристигнување и завршува со појадок на денот на заминување
 • Задолжително е прикажување на отпечатен купон
 • Резервацијата на хотелот треба да биде на името на лицето кој го купил купонот 
 • Доколку во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според мени
 • Во понудата не е вклучено: подземен паркинг- 7.5 евра за 24 часа, бањарки- 5 евра за целиот престој со депозит

Опис

Програма HB:

 • Појадок: 07:30 - 10:00 на блок маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода
 • Вечера: 19:00 - 21:00 на блок маса или сет мени

Хотелот Winslow Infinity & Spa Hotel е најамбициозниот прокет од групацијата Winslow Group. Овој хотел е лоциран на само 400 метри од гондолата, во подножјето на Пирин планина. Составен од три згради овој комплекс е хармонија на одлична традиционална архитектура и воодушевувачка природа.

Секоја зграда располага со лифт и сопствен подземен и надземен паркинг. Хотел нуди студиа и апартмани со различни големини, почнувајќи од мали студио, па се до просторни апартмани со три спални соби. Студиата и апартманите се уредени со мебел кој се одликува со врвен квалитет, а погледот од истите е кон планината и градината.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

 

 

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ