Spring SPA&Relax Акција! Релаксација и уживање во Банско (25.04 - 05.07.2018)! 30% попуст на ноќевање во сместување по избор во Winslow Infinity 3* во вредност од 1152 ден. (18.5 eur) по цена од 806 ден. (13 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Spring SPA&Relax Акција! Релаксација и уживање во Банско (25.04 - 05.07.2018)! 30% попуст на ноќевање во сместување по избор во Winslow Infinity 3* во вредност од 1152 ден. (18.5 eur) по цена од 806 ден. (13 eur)

Цена

806 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,152 ден.

Попуст

30%

Заштеда

346 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • Georgi Nastev Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • +359 0878 19 83 19

 • reservations@intersolution-bg.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и истата вклучува:

 • Ноќевање во сместување по избор: студио, апартман со една, две или три спални соби
 • Сместување по избор: студио, апартман со 1, 2 или 3 спални соби (при максимална исполнетост на капацитет на собите)
 • Користење на интернет
 • Вклучена туристичка такса

 


Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.04.2018 до 05.07.2018
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони
 • Ваучерот е валиден за сместување во студио или апартман, но при максимална искористеност на редовните кревети
 • Капацитет на сместување: студио: 2 редовни кревети, без дополнителни кревети, апартман со една спална: 2 редовни и 2 дополнителни кревети, апартман со две спални: 4 редовни и два дополнителни кревети, апартман со 3 спални: 6 редовни кревети, без дополнителни кревети
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доплати:
 • За едно дете од 0-5.99 години, сместено со две возрасни лица е бесплатно за едно ноќевање 
 • Еден возрасен со едно дете од 0-5.99 г. доплаќа 9 евра за едно ноќевање 
 • За две деца од 0-5.99 години сместени со двајца возрасни, за едното дете е бесплатно, за второто дете се доплаќа 4 евра за едно ноќевање 
 • За дете од 6-11.99 г. сместено на дополнителен кревет со две возрасни лица се доплаќа 12 евра за едно ноќевање  
 • За дете над 12 г. или трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 9 евра за едно ноќевање 
 • За сингл сместување потребно е да купите еден купон и се доплаќа 9 евра во хотелот за едно ноќевање
 • Во понудата не е вклучено: подземен паркинг - 7.5 евра за 24 часа, бањарки - 5 евра за целиот престој со депозит - 15 евра; масажи
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот 
 • Пријава во хотелот се прави после 14 часот, а напуштање на собите е до 12 часот 

Опис

Хотелот Winslow Infinity Hotel е најамбициозниот прокет од групацијата Winslow Group. Овој хотел е лоциран на само 400 метри од гондолата, во подножјето на Пирин планина. Составен од три згради овој комплекс е хармонија на одлична традиционална архитектура и воодушевувачка природа.

Секоја зграда располага со лифт и сопствен подземен и надземен паркинг. Хотел нуди студиа и апартмани со различни големини, почнувајќи од мали студио, па се до просторни апартмани со три спални соби. Студиата и апартманите се уредени со мебел кој се одликува со врвен квалитет, а погледот од истите е кон планината и градината.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ