Велигденски патувања! Уживајте во Банско (25-29.04.2019)! Пакет од 3 или 4 ноќевање со појадок, ручек и вечера во сместување по избор + користење на СПА центар во Winslow Infinity 3*

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 4

 • Georgi Nastev

  Одведи ме таму

  +359 0878 19 83 19

  reservations@intersolution-bg.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува пакет ноќевања во сместување по избор:

 • студио
 • апартман со една спална
 • апартман со две спални
 • апартман со три спални

Опции на понудата:

3 FB ноќевања за едно лице 5,580 ден. (90 еур)
4 FB ноќевања за едно лице 7,440 ден. (120 еур)

Понудата вклучува:

 • Сместување по избор: студио, апартман со 1, 2 или 3 спални соби (при максимална исполнетост на капацитет на собите)
 • Користење на СПА центар (базен и лежалки, фитнес центар, сауна, парна бања, џакузи, релакс зона)
 • Празничен ручек на 28.04.2019 год.
 • Користење на интернет
 • Вклучена туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.04.2019 до 29.04.2019
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден за сместување во студио или апартман, но при максимална искористеност на редовните кревети
 • Капацитет на сместување: Студио: 2 редовни кревети, без дополнителни кревети, апартман со една спална: 2 редовни и 2 дополнителни кревети, апартман со две спални: 4 редовни и два дополнителни кревети, апартман со 3 спални: 6 редовни кревети, без дополнителни кревети
 • Доплати:
 • За едно дете од 0-5.99 години, сместено со две возрасни лица е бесплатно 
 • За две деца од 0-5,99 год, за првото дете е бесплатно, а за второто дете се доплаќа 9 евра за едно FB ноќевање
 • За дете од 6-11.99 г. сместено на дополнителен кревет со две возрасни лица се доплаќа 11.50 евра за едно FB  ноќевање  
 • За дете над 12 г. и трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 17 евра за едно FB ноќевање 
 • За единечно сместување потребно е да купите еден купон и се доплаќа 17 евра во хотелот за едно FB ноќевање  
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот 
 • Пријава во хотелот се прави после 14 часот, а напуштање на собите е до 12 часот 
 • Доколку во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според мени
 • Во понудата не е вклучено: подземен паркинг- 7.5 евра за 24 часа, бањарки- 5 евра за целиот престој со депозит 15 евра; масажи
 • Програмата започнува со вечера на денот на пристигнување и завршува со појадок на денот на заминување
 • Задолжително е прикажување на отпечатен купон
 • Резервацијата на хотелот треба да биде на името на лицето кој го купил купонот 

Опис

Хотелот Winslow Infinity & Spa Hotel е најамбициозниот прокет од групацијата Winslow Group. Овој хотел е лоциран на само 400 метри од гондолата, во подножјето на Пирин планина. Составен од три згради овој комплекс е хармонија на одлична традиционална архитектура и воодушевувачка природа.

Секоја зграда располага со лифт и сопствен подземен и надземен паркинг. Хотел нуди студиа и апартмани со различни големини, почнувајќи од мали студио, па се до просторни апартмани со три спални соби. Студиата и апартманите се уредени со мебел кој се одликува со врвен квалитет, а погледот од истите е кон планината и градината.

 • Појадок: 08:00 - 10:00
 • Ручек: 12:30 - 14:00
 • Вечера: 19:00 - 21:00
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

 

 

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.