Early Booking за Тасос (27.05 - 17.06.2017 или 12.09 - 30.09.2017)! 35% попуст на ноќевање за двајца или двајца + дете со појадок и вечера во "Ralitsa Hotel 3*" - Лименрариа, Тасос во вредност од 4464 ден. (72 eur) по цена од 2914 ден. (47 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking за Тасос (27.05 - 17.06.2017 или 12.09 - 30.09.2017)! 35% попуст на ноќевање за двајца или двајца + дете со појадок и вечера во "Ralitsa Hotel 3*" - Лименрариа, Тасос во вредност од 4464 ден. (72 eur) по цена од 2914 ден. (47 eur)

Цена

2,914 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,464 ден.

Попуст

35%

Заштеда

1,550 ден.

Купени : 24

Добивате

Едно ноќевање со појадок и вечера за 2 лица во двокреветна соба + 1 дете гратис до 11.99 години

* Понудата важи за периодот од 27.05.2017 до 17.06.2017 и од 12.09.17 до 30.09.2017


Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.05.2017 до 30.06.2017 и од 12.09.2017 до 30.09.2017
 • Купонот важи за 2 возрасни лица или 2 возрасни лица + 1 дете до 11.99 год. без доплата.
 • Постои опција за сместување за 3то возрасно лице, доплатата изнесува 16.45 ЕУР (1020ден.) на ден на база полупансион. Доплатата се врши преку купување на соодветната опција
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите минимум 2 купони.
 • Пред купување на купонот информирајте се на email за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор за Вашиот посакуван термин, извршете го купувањето и испратете го купонот на email адресата со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале за потврда на резервацијата. Во email порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата и посакуваниот период.
 • По 30.09.2017 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • Превозот не е вклучен во понудата.

Опис

Hotel Ralitsa располага со 24 модерни, пространи соби, прекрасно декорирани, нудејќи ги исте неопходни удобности, вклучувајќи бесплатен wi-fi интернет, телевизија, телефон, клима, ладилик и фен. Собите на хотелот се распространети со поглед кон море или планина, неопходни за прекраен одмор на островот Тасос!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ