94% попуст на онлајн курс за HR & Payroll Management + сертификат од EventTrix во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 744 ден. (6 €)

Цена

372 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

94%

Заштеда

5766 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс за HR & Payroll Management + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.05.2022 до 31.10.2023
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива Е-сертификат
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online на англиски јазик 
 • За да започнете со курсот треба да го внесете купон кодот следниов линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Повеќе информации на е-маил: [email protected]

Опис

Knowing how to look after employees properly is a valuable skill. You'll always be in demand by HR teams with your knowledge of employees' benefits, rights and payroll.

 

Make a living off of helping your fellow employees

HR & Payroll Management is all about filling new and open positions with qualified candidates, and helping employees manage and understand their salaries and benefits. If you have that unique combination of strong logical and mathematical thinking and great interpersonal skills, then this is the career for you.

This course is integral for anyone looking to get themselves into the payroll and human resources field, including individuals straight out of high school/college looking to start their careers and business veterans who are looking for a change in scenery.

Let’s face it, companies need someone like you who can help them manage their employees and take care of their payroll management. Whether you are looking to start your first career or you need a change in your life, companies are always looking for great candidates who:

 • Know how to manage people
 • Have interpersonal skills
 • Can handle managing money
 • Understand tax restrictions and requirements
 • Are good at troubleshooting
 • Are organised and detailed

Our online HR & Payroll Management course will give you everything you need to start your new career, all from the comforts of your own home. Making a big change like this does not have to come at the expense of your freedom. Enrol in our HR & Payroll Management course today, and you can be on your way to a new and exciting career on your own time.

Повеќе информации за курсот можете да прочитате TУКА.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.