Уживајте во пријатен оброк во новоотворениот локал! До 57% попуст на јадење по избор: омлет, пици, паста болоњезе, пилешко рижото или цезар салата во Dino's Lounge & Shisha

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

34%

Заштеда

51 ден.

Купени: 78

 • Dino's lounge&shisha, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 227 255

  dinosloungeshisha@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Капричиоза (30cm) 250 ден. 139 ден.
Маргарита (30cm) 200 ден. 129 ден.
Омлет со зеленчук 150 ден. 99 ден.
Цезар салата 220 ден. 139 ден.
Паста Болоњезе 240 ден. 129 ден.
Пилешко рижото 230 ден. 129 ден.
Топено сирење + фурнарини 230 ден. 129 ден.
Пица со нутела 300 ден. 129 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.10.2019 до 22.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Кујната во ресторанот работи од 10:00 до 23:00 часот
 • Кујната во ресторанот не работи во недела
 • Понудата за пица важи после 13:00 часот
 • Понудата важи за ресторанот, не важи за носење

Опис

Повелете во новоотворениот Dino's Lounge and Shisha и вкусете вкусни оброци и наргиле.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.