Уживање во магичните моменти во Ramona Coffee! 30% попуст на кафе лате, вино, сендвич со три вида сирење, сендвич со малиџано или пакет од eспресо, кроасан и вода во Ramona Coffee

Цена од

84 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

120 ден.

Попуст

30%

Заштеда

36 ден.

Купени: 43

Добивате

Опции на понудата:

Кафе Лате 120 ден. 84 ден.
Сендвич со три вида сирење 140 ден. 98 ден.
Промотивен пакет (eспресо, кроасан со чоколаден крем и вода: 500ml.) 180 ден. 126 ден.
Вино (187 ml.) 250 ден. 175 ден.

*Составот на храната и кафето може да го погледнете во делот ОПИС 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 23.12.2022 до 06.03.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата важи за во локалот и за носење
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Кафе Лате: латето може да биде со вкус на карамела, ванила и колачи 

Сендвич со три вида сирење: лепче, топено сирење, бело сирење, жолто сирење, краставица, маслинки и марула

Сендвич со малиџано: лепче, салата малиџано, бело сирење, говедски кулен и марула

Промотивен пакет: eспресо, кроасан со чоколаден крем и вода: 500ml.

Вино (187 ml.): бело вино темјаника, розе, црвено вино вранец

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.