- 23%

Хранилка за деца Jummy Monster зелена Primebebe

4500 ден.

3449 ден.

Шифра:

200000000825
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Хранилката е наменета за деца од 6 месеци до 15 килограми тежина
 • Висината на хранилката се подесува во 6 положби, а наслонот за грбот во 3 позиции
 • Навлаката од PVC лесно се вади и може да се пере со благ детергент
 • Интегрирани заштитни 2 тркалца за полесно пренесување на хранилката
 • Склопената хранилка е со многу мали димензии и може самостојно да стои
 • Тежина на хранилката 9,2 kg
 • Хранилката одговара на Европските стандарди ЕН 14988

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.