- 23%

Хранилка за деца Jummy портокалова Primebebe

4500 ден.

3449 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000823
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Хранилката е наменета за деца од 6 месеци до 15 килограми тежина
 • Висината на хранилката се подесува во 6 положби, а наслонот за грбот во 3 позиции
 • Навлаката од PVC лесно се вади и може да се пере со благ детергент
 • Интегрирани заштитни 2 тркалца за полесно пренесување на хранилката
 • Склопената хранилка е со многу мали димензии и може самостојно да стои
 • Тежина на хранилката 9,2 kg
 • Хранилката одговара на Европските стандарди ЕН 14988

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.