0 ја следат оваа компанија


Хризантеми со макаронс во кутија

2000 ден.

Детали за испорака

Испорака

  • Испорака на сите нивни производи во градски населби во Скопје изнесува 150 денари
  • Испорака на сите нивни производи во приградски населби во Скопје изнесува 250 денари
  • Испорака на сите нивни производи надвор од Скопје изнесува 350 денари
  • Време потребно за достава за нарачки до 18:00 часот, испорака истиот ден!
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 070 219 199
  • Види ја продавницата на "Flower atelje by Teni" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.