Квантна анализа само за вас! 31% попуст на aнализа на причини за хроничен замор, несоница и болки во телото од Одлично здравје во вредност од 1000 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

310 ден.

Купени: 1

 • Дете Татуличе 8А

  Одведи ме таму

  078 332 564

Добивате

Квантна анализа на причини за хроничен замор, несоница и болки во телото

 • преглед на целокупниот ендокрин систем (тиреоидна, надбубрежна жлезда,хипофиза)
 • испитување наа имунитет (коскена срцевина и тимус, крв)
 • испитување на габички, бактерии, вируси и паразити во телото кои многу често можат да бидат причина за хроничен замор.
 • испитување на невротрансмитери во мозокот
 • откривање на емотивни причини кои многу често можат да бидат причина зa хроничен замор
 • постоење на анемија
 • слабост во циркулација

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.01.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!

Опис

Квантна анализа е медицина на 21 век. Секое тело секој орган има своја здрава фреквенција научно измерена. Секоја промена од научно имзерената фреквенција преставува промена во
енергетското поле или заболување. 

Дијагностиката се врши со квантна анализа со медицински софтвер.
Дијагностиката ја прави Д-р. Весна Нешевска Стефановиќ сппецијалист по комплементарна медицина.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.