Одмор во Хрватска (Јуни)! 24% попуст на пакет од две, пет или седум ноќевања за две лица со појадок и вечера + користење на базен во Hotel Perla Resort 4*

Цена од

18600 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

24620 ден.

Попуст

24%

Заштеда

6020 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Ulica Šibenska Luka br. 7 - 9, 22203, Rogoznica, Croatia

  Одведи ме таму

  099 293 8743

  [email protected]

Добивате

Понудата е за пакет ноќевања по избор со појадок и вечера за 2 лица: 

Опции на понудата:

2 HB ноќевања за две лица 24,620 ден. (397 еур)
18,600 ден. (300 еур)
5 HB ноќевања за две лица 61,551 ден. (993 еур)
46,500 ден. (750 еур)
7 HB ноќевања за две лица 86,171 ден. (1,390 еур)
65,100 ден. (1,050 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Пакет ноќевања по избор со појадок и вечера за две лица во стандардна соба со балкон и делумен поглед на море
 • Користење на 2 базени + лежалки во ресортот
 • Користење на надворешни справи за вежбање
 • Користење на бетонски плажи со лежалки и чадори
 • Wi-fi
 • Паркинг според достапност

*Сместувањето е во втората зграда од комплетниот ресорт 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.03.2023 до 30.06.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email [email protected]
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Check in е после 15 часот, check out e до 11 часот
 • Сместувањето е во стандардна соба со балкон и делумен поглед на море
 • Сместувањето е во втората зграда од комплетниот ресорт 
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.