Hurricane Spin Scrubber Ротирачка четка за чистење

1700 ден.

1489 ден.

Купени:

7

Шифра:

300000001370
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Kарактеристики на производот:

 • Чистете со еден допир на копчето
 • 300 вртежи во минута
 • Исчистете од најмала до најголема површина
 • Безжичен производ со батерија што се полни
 • Рачка за продолжување
 • 3 различни глави за чистење
 • Комплетот содржи: машина за чистење, продолжена рачка, полнач, тесна четка за ќошеви и недостапни површини, голема четка за големи површини и голема полукружна четка која е погодна за сите површини
 • Супер ротирачката четка за чистење има неверојатни 300 вртежи во минута, што заменува 15.000 движења при чистење
 • Може да се користи со средства за чистење
 • Одлична е за чистење на плочките и фугата помеѓу нив, без да имате болки во грбот
 • Батеријата на уредот се полни со адаптер и откако ќе се наполни батеријата можете да започнете со чистење
 • Супер ротирачката четка за чистење е лесна за употреба и одржување. Кога ќе завршите со чистењето, може да ја нанесете четката во водата и исплакнете ја
 • Пакетот вклучува три различни видови четки за чистење кои се лесни за менување

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.