46 ја следат оваа компанија


Husqvarna Моторна пила 130 + 1 година гаранција

15990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Зафатнина на цилиндар: 38 cm3
 • Моќност: 1,5 kW
 • Тежина: 4,7kg
 • Производител: Хускварна
 • Земја на потекло: Шведска

Ако барате моторна пила која ќе ја користите долги години во вашиот дома и вашата градина, без никакви проблеми и за сите задачи, ја имаме токму таа. Достојна за името Husqvarna пилата 130 е лесна за ракување и едноставна за одржување. Со неа чесно ќе припремите дрва за огрев, пресечете гранки или помали стебла како овошни дрвца, борови и слично.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.