46 ја следат оваа компанија


Husqvarna Моторна пила 135 MARK II + 1 година гаранција

19990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Зафатнина на цилиндар 40,9 сm³
 • Моќност 1,6 kW
 • Тежина 4,4 kg
 • Мач 35-40 cm
 • Производител Husqvarna
 • Земја на потекло Шведска

Робустна, сигурна и едноставна пила со одлични перформанси, идеална за активности околу куќата, викендичката, градината…Нуди одлични резултати кај задачи како кастрење, режење, сечење на помали стебла. Брзо се движи и лесно се ракува, а благодарение на страничниот затегач на ланецот, истот е безо и едноставно.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.