46 ја следат оваа компанија


Husqvarna Моторна пила 372XP + 1 година гаранција

41990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Зафатнина на цилиндар 70,7cm 3
 • Моќност 4,1kW
 • Тежина 6,4 kg
 • Мач 40-70 cm
 • Производител Husqvarna
 • Земја на потекло Шведска

Моторна пила наменета за професионални сечачи и големи земјопоседници, конструирана за најспецифичните задачи. Располага со огромна моќ и за долг мач, робустно куќиште, карбуратор кој може да ги издржи и најголемите вибрации и при најголеми брзини… Има идеален баланс помеѓу маса и моќ ,а уште еден нејзин адут е моќниот X-Torq® мотор.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.