46 ја следат оваа компанија


Husqvarna Моторна пила 576XP + 1 година гаранција

41990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Зафатнина на цилиндар 73,5cm 3
 • Моќност 4,2kW
 • Тежина 6,6 kg
 • Мач 38-70 cm
 • Производител Husqvarna
 • Земја на потекло Шведска

Професионална моторна пила која оправсдано го носи епитетот СВЕТСКИ ШАМПИОН, идеална за големи работни и специфични задачи. Располага со X-Torq® мотор со висок вртежен момент, мала потрошувачка и ниска емисија на штетни гасови. Ергономски подобрената рачка овозможува висок степен на комфорт, Smart Start® системот, лесен старт, а пак специјалнот всис на свеж воздух овозможува пилата да работи посилно и подолго.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.