img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Huxley Cleansing Foam ; Deep Clean, Deep Moist

1180 ден.

Опис

Нежен, збогатен кремаст пенлив чистач, измешан со екстракт од кактус кој помага во отстранување на нечистотиите во порите, доставувајќи нежно, но и длабинско чистење без сушење на кожата.

Состав: екстракт од стебло од Opuntia ficus-indica, вода, PEG-8, миристична киселина, стеаринска киселина, калум хидроксид, глицерин, лауринска киселина, дипропилен гликол, палмитинска киселина, алкохол, екстракт од кора од Quillaja saponaria, екстракт од цвет од Nymphaea caerulea, екстракт од кора од Citrus reticulata (мандарина), масло од семе од Opuntia ficus-indica, масло од семе од Moringa oleifera, екстракт од лист од Agave tequilana, глицерил стеарат, PEG-100стеарат, бентонит, коко-глукозид, 1,2-хександиол, PEG-15 дистеарат, поликватерниум-7, акрилни/C-10-30 алкил акрилат кросполимер, натрум кокоил изотионат, PEG-14M, каприлил гликол, силика, лимонска киселина, бутилен гликол, етилхексилглицерин, токоферол, динатриум EDTA, натриум бензоат, феноксиетанол, парфем, бензил силицилат, бутилфенил метилпропионал, цитронелол, еугенол, хексил цинaмал, ултрамарини (CI77007).

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.