HYUNDAI инсектицидна светилка за простор од 50 м2 или 150 м2

1090 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

6
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

HYUNDAI Инсектицидна светилка со модел по избор

Детални карактеристики на производот:

Модел 2: HY/IK/2X20W HYUNDAI

 • Моќност: 2 x 20 W
 • Површина: 150m2
 • Греач кој убива инсекти
 • Димензии: 65 x 10 x 30 cm
 • Материјал: алуминиум
 • 1 година гаранција

Модел 1: HY/IK/2×8 W HYUNDAI

 • Моќност: 2 x 8 W
 • Површина: 50m2
 • Греач кој убива инсекти
 • Димензии: 35 x 10 x 28  cm
 • Материјал: алуминиум
 • 1 година гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.