46 ја следат оваа компанија


HYUNDAI LED светилка + вградено FM Радио

990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Модел: HY/6862RDL
 • Nominal Power (W): 6W
 • Батерија: (V/Ah): 4V 6Ah
 • Времетраење на светло: интензивно светло 3h / слабо светло 10h / Радио 4h
 • Вградено FM радио

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.