39 ја следат оваа компанија


- 37%

HYUNDAI водоотпорна LED светилка 20W, 1500lm, 6500K

1900 ден.

1189 ден.

Преостанато време

Шифра:

1800000000012
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

HYUNDAI​ Водоотпорна лед светилка

 • Модел: HY/LED/WP/20W
 • Температура: 6000K
 • Моќност: 20W
 • Лумени: 1500lm
 • Животен век: 30000h
 • Должина: 60 cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.