Совршено мазна кожа! 54% попуст на ладна депилација на нозе, раце или обликување на веѓи по избор во ID Beauty Studio

Цена од

69 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

54%

Заштеда

81 ден.

Преостанато време

Купени: 9

Добивате

Опции на понудата:

Ладна депилација на цели нозе 600 ден. 290 ден.
Ладна депилација на цели раце 300 ден. 149 ден.
Обликување на веѓи 150 ден. 69 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 12.06.2020 до 30.05.2021
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација во компанијата

Опис

На секоја модерна жена и треба освежување. Од витално значење за добра и негувана кожа е редовна депилација со цел да се отстранат сите несакани влакненца. Чувствувајте се удобно и убаво.

Дозволете му на професионалниот тим од ID Beauty Studio да се погрижи за вас!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.