Обновете ја вашата коса! 72% попуст на шишање + фенирање + третман за коса со ампула за слаба, оштетена коса или против опаѓање во ID Beauty Studio во вредност од 1400 ден. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

Вредност

1400 ден.

Попуст

72%

Заштеда

1010 ден.

Преостанато време

Купени: 11

Услови

  • Купонот може да се искористи од 12.06.2020 до 30.09.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Освежете ја вашата коса во ID Beauty Studio!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

pavlovskamia

Uslugitet im se KATASTROFA! Takvo neznaenje do sega nemam videno.

Член на Grouper од: 05-03-2015

sandra

Здраво Миа, Ви благодариме за коментрарот. Досега не сме имале поплака во однос на оваа компанија. Ве молиме информирајте не подетално за што станува збор на емаил: support@grouper.mk со цел да извршиме проверка со компанијата.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.