Еднодневно капење на Халкидики (секој викенд во Септември)! 24% попуст на еднодневно капење со вклучен превоз на Халкидики за термин по избор од ТА Идеал Превоз во вредност од 1300 ден. по цена од 990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Еднодневно капење на Халкидики (секој викенд во Септември)! 24% попуст на еднодневно капење со вклучен превоз на Халкидики за термин по избор од ТА Идеал Превоз во вредност од 1300 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,300 ден.

Попуст

24%

Заштеда

310 ден.

Купени : 36

 • ул. Даме Груев блок 5, лок 10 (кај полициска станица Беко) 1000, Скопје

 • 078 684 392

 • idealprevoz@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00

Добивате

Еднодневно капење со вклучен превоз на Халкидики на плажа по избор: Неа Потидеа, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти, Паљури или Пефкохори за термин по избор:

Достапни термини:

 • 02.09.2017 (сабота)
 • 03.09.2017 (недела)
 • 09.09.2017 (сабота)
 • 10.09.2017 (недела)
 • 16.09.2017 (сабота)
 • 17.09.2017 (недела)
 • 23.09.2017 (сабота)
 • 24.09.2017 (недела)
 • 30.09.2017 (сабота)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2017 до 30.09.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Идеал Превоз
 • Состанок на групата во 01:00 часот пред Дрво декор
 • Поаѓање на избраниот термин во 01:30 часот пред Дрво декор
 • Враќање во 19:00 часот по македонско време (20:00 часот грчко време)
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Уживање покрај море и убава песочна плажа, еден неверојатно интересен и возбудлив ден исполнет со сончање, забава и дружење.

Касандра е првиот, најзападен крак од "трозабецот на Посејдон", т.е. од полуостровот Халкидики.

Полуостровот Касандра е најразвиен од сите три краци, но сепак раскошната природа не е уништена и ќе успее да ви го одземе здивот.
Плажа по избор - Неа Потидеа, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти, Паљури или Пефкохори.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ