Сончање, забава и дружење - секој викенд во Јули на Халкидики! Eднодневно капење со вклучен превоз на Халкидики за термин по избор од ТА Идеал Превоз по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Купени: 73

 • ул. Даме Груев бр.7 , лок 10 (кај полициска станица Беко)

  Одведи ме таму

  078 684 392

  idealprevoz@yahoo.com

Добивате

Еднодневно капење со вклучен превоз на Халкидики на плажа по избор: Неа Потидеа, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти, Паљури или Пефкохори за термин по избор:

 • 06.07.2019 (сабота)
 • 07.07.2019 (недела)
 • 13.07.2019 (сабота)
 • 14.07.2019 (недела)
 • 20.07.2019 (сабота)
 • 21.07.2019 (недела)
 • 27.07.2019 (сабота)
 • 28.07.2019 (недела)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.07.2019 до 28.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Идеал Превоз
 • Состанок на групата во 01:00 часот пред Дрво декор
 • Поаѓање на избраниот термин во 01:30 часот пред Дрво декор
 • Враќање во 19:00 часот по македонско време (20:00 часот грчко време)
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Касандра е првиот, најзападен крак од "трозабецот на Посејдон", т.е. од полуостровот Халкидики.

Полуостровот Касандра е најразвиен од сите три краци, но сепак раскошната природа не е уништена и ќе успее да ви го одземе здивот.

Плажа по избор:

 • Неа Потидеа 
 • Афитос
 • Калитеа
 • Криопиги
 • Полихроно
 • Ханиоти
 • Пефкохори
 • Паљури  

Програма на патувањето:

 • Состанок на групата во 01:00 часот на Дрводекор.
 • Поаѓање 01:30 часот. Ноќно патување кон граничен премин Богородица. Пристигнување во утринските часови.
 • Враќање во 19:00 часот по македонско време (20:00 часот грчко време)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.