Секоја сабота во Ноември на шопинг во Солун! 21% попуст на организирана шопинг тура во Солун + вклучен автобуски превоз за термин по избор од ТА Идеал Превоз во вредност од 1000 ден. по цена од 790 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Секоја сабота во Ноември на шопинг во Солун! 21% попуст на организирана шопинг тура во Солун + вклучен автобуски превоз за термин по избор од ТА Идеал Превоз во вредност од 1000 ден. по цена од 790 ден.

Цена

790 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден.

Попуст

21%

Заштеда

210 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 50

 • ул. Даме Груев блок 5, лок 10 (кај полициска станица Беко) 1000, Скопје

 • 078 684 392

 • idealprevoz@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00

Добивате

Организирана шопинг тура во Солун за едно лице + вклучен автобуски превоз за термин по избор во Ноември (сабота)

 • 03.11.2018
 • 10.11.2018
 • 17.11.2018
 • 24.11.2018

 

 


Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.11.2018 до 24.11.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во ТА Идеал Превоз за да го резервирате вашиот термин за патување
 • По купување на купонот јавете се во агенцијата за да ја потврдите резервацијата
 • Тргнување во 03:30 часот, од Дрво Декор спроти Holiday Inn
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Идеал Превоз
 • Доколку купонот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Подновете се со ново парче облека или купете им подарок на вашите најмили од Солун.

Програма за патувањето: 

 • Состанок на групата во 03:15h
 • Тргнувањево 03:30h, од Дрво Декор спроти Holiday Inn. Се патува преку граничен премин Богородица.
 • Пристигнување во Солун во утринските часови околу 09:00h локално време. Слободно време за шопинг и прошетка низ центарот на Солун.
 • Во 14:00h локално време поаѓање од центарот на Солун кон Икеа.
 • Од 15:00h  локално време, слободно време за шопинг во Икеа и во Космос.
 • Во 19:00h локално време поаѓање за Македонија. Попатна пауза за посета на Free Shop - 30 минути.
 • Пристигнување во Скопје околу 22:30 часот.

ТА Идеал Превоз располага со високоопремени и климатизирани автобуси кои вашето патување ќе го направат удобно. 

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ