95% попуст на онлајн курс за IELTS Exam Preparation од John Academy во вредност од 14 260 ден по цена од 744 ден.

Вредност

14260 ден.

Попуст

95%

Заштеда

13516 ден.

Добивате

Онлајн курс за IELTS Exam Preparation

* Повеќе информации за содржината на курсот може да најдете на следниот ЛИНК

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 27.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За време на курсот имате пристап 24/7 на платформата на John Academy
 • Доплати за акредитирани дипломи се вршат на сајтот на John Academy
 • За акредитирана hard copy диплома се доплаќа 44.92 евра
 • За акредитирана диплома во pdf формат се доплаќа 27.64 евра
 • После купување на купонот потребно е да се регистрирате на следниот ЛИНК
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Добриот резултат е последица на добра припрема која може да бидне постигната со добра онлајн припрема. Има многу курсеви низ светот кои што може да биднат обемни со информации но недоволни за стандардна оценка. Овој курс е автентитчен и не треба да се грижите.

Курсот вклучува специјални тактики за четирите тестови со соодветни вежби. Ви помага да добиете соодветна оценка со соодветни вештини и импровизации на вештини за пишување, декорации на мисли, зголемување на лексичка спремност, препознавање проблеми и слично. Ве води низ како процесот на перципирање на одредени делови за читање. Уверете се сами во квалитетот на курсот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.