67% попуст на оnline курс за IELTS Exam Preparation од One Education во вредност од 1790 ден. (29 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Цена

599 ден.

Вредност

1790 ден.

Попуст

67%

Заштеда

1191 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Оnline курс за IELTS Exam Preparation

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2021 до 31.10.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за PDF или Hardcopy сертификат. PDF: £18.00 Hardcopy: £24.00.   
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

IELTS score is nowadays more important than your college degrees. Getting a good score in IELTS can change your life in an incredible way. We believe that you can do it. You can have a great score because you’re serious about it. We acknowledge the intensity you have shown to have a good score and that is why we are determined to give you one.

You will find many courses on IELTS preparation but you also know that not every one of them can get you a good score even if you are 100% sincere about it. So, don’t waste your time with the unaccredited ones and have faith with the one that has achieved a great score for our students.
This course will offer you some unique tactics and strategies through your journey to master the four basic skills (listening, writing, speaking, and reading) of English. The practice sections at the end of each chapter will guide you to assess your progress and shortcomings so that you might overcome them easily and achieve a great score at the mock tests and the final IELTS exam.

The course is delivered through our online learning platform, accessible through any internet-connected device. There are no formal deadlines or teaching schedules, meaning you are free to study the course at your own pace.

You are taught through a combination of

 • Video lessons
 • Online study materials
 • Assignment

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.