98% попуст на онлајн курс: IELTS Complete Preparation од Alpha Academy во вредност од 23 147 ден. (373€) по цена од 399 ден. (6€)

Цена

399 ден.

Вредност

23147 ден.

Попуст

98%

Заштеда

22748 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Oнлајн курс IELTS Complete Preparation

 • Времетраење: 3 часа и 8 минути
 • Број на лекции: 27

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.09.2021 до 22.11.2023
 • Курсот се изведува online и на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
 • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

With unique tactics and practice exercises, this IELTS Academic Complete Preparation Course will help you master the four basic necessary skills – listening, reading, writing, and speaking. You’ll learn how to adopt crucial techniques like improvisation and brainstorming, to achieve a top score. Besides, this preparation course is to improve your sentence structure and lexical skills. If you want to improve your academic and general knowledge of English, this IELTS preparation course is a perfect choice for you. 

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.