55% попуст на iGlove (ракавици за смарт телефон) во боја по избор од "Мегамобил" во вредност од 400 ден. по цена од 180 ден.

Вредност

400 ден.

Попуст

55%

Заштеда

220 ден.

Купени: 27

 • ул. Владимир Комаров бр.36-2/5

  Одведи ме таму

  02 2460 385

  megamobil@megamobil.com.mk

Добивате

iGlove ракавици за паметен телефон

* Достапни бои: црна, сива, тегет, сина, розева, црвена, зелена (изборот на боја се врши при подигнувањето во зависност од залихите)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.12.2018 до 10.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Не е потребна претходна резервација
 • Подигнувањето е по принципот прв дојден - прв услужен
 • Производот се подигнува од продавницата на Мегамобил

Опис

Мегамобил е основана во 1996 година. Од самиот почеток се занимава со обезбедување на услуги од сверата на електрониката, телекомуникациите, мобилните преносни уреди како и сервис и продажба на резервни делови и галантерија за истите.

Како водечки снабдувач на опрема, сервиси и галантерија за мобилна телелфонија, Мегамобил успешно соработува со над 550 бизнис соработници – дилери низ републиката. Посветеноста кон потрошувачите, наклонетоста кон дилерите, грижата за тимот и професионалната одговорност, се главните предности на оваа компанија.

Портфолиото услуги и прозиводи на Мегамобил вклучува и модерен професионален сервисен центар, опремен со најсовремена опрема од водечките прозиводители како Weller, Ersa и други, а истиот располага и со стручено квалификуван кадар од повеќе квалитетно обучени сервисери кои им пркосат на предизвиците на секојдневната проблематика

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.