Играчка багер JCB 5CX по цена од 3300 ден.

3300 ден.

Преостанато време

Остануваат:

2
  • Качанички пат бб - Индустриска зона Визбегово

    Одведи ме таму

    022600232 ; 075 280 577

    mail@uniparts.mk

Опис

Играчка багер JCB 5CX

Димензии: 41,1 x 17,2 x 25cm

Материјал: пластика

Земја на потекло: Германија

Производител: Bruder

 

Компанијата УниПАРТС ДС дооел во Индустриската зона Визбегово располага со богато снабдена продавница на делови за градежни машини. Првенсвено сме специјализирани за делови наменети за средни и големи градежни машини.

Нашата палета на производи ги опфаќа светски познатите компании и брендови во овој сектор, како што се: Komatsu, Caterpillar, Hitachi, Liebher, Volvo и многу други.

Располагаме и со магацински простор од кој продавницата секојдневно се снабдува со нови количества делови. Тимот кој се грижат за снабдување на магацинот и продавницата е во секојдневен контакт со нашите партнери во странство и директно со производителите на овие делови. Реномето што го изградивме во изминативе години, ни овозможува брзо и ефикасно да дојдеме до било кој резервен дел и тоа во најкраток можен рок, по цени кои се конкуретни и поволни, како за нашиот, така и за глобалниот пазар. Изложбениот салон работи секој ден од 8 до 16 часот.

Во салонот можете да добиете информации за деловите што ви се потребни, како и за можноста тие да бидат набавени доколку во моментот ги немамe. Исто така, во нашиот сервис, кој се наоѓа во близина на салонот, можете да добиете информација и за условите под кои тие резервни делови можат да се вградат во вашите машини.

УниПАРТС ДС има сопствен сервис, односно располагаме со стручен кадар и технички погон кој дава услуга во тековното сервисирање и одржување на градежни машини.

Тимот на професионалци ви стои на располагање при решавањето на тековните проблеми кои произлегуваат од вашето секојдневно работење. Секогаш кога ќе ви се појави проблем, а времето ви е драгоцено јавете се на еден од нашите контакт телефони или посетете не директно во нашиот сервис.

Сервисот се наоѓа веднаш до продавницата за резервни делови. Богатата палета производи/делови со кои располагаме ни дава можност да ги решиме вашите технички проблем во најкраток можен рок. Ако во моментот не располагаме со конкретниот дел потребен за одстранување на проблемот кај вашата машина, можеме да го набавиме за неколку дена.

Дел од услугите што ги нуди нашиот сервис:

• Репарација на редуктори и квачила за управување

• Репарација на пумпи

• Сервис на мотор

• Репарација на автоматски менувачи

• Сервисен преглед

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.