46 ја следат оваа компанија


Играчка Трансформер воз Train Warrior

699 ден.

490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Трансформер воз Train Warrior
 • Наменето за: 3 + годишна возраст
 • Светлосни и звучни ефекти
 • Материјал: ABS пластика
 • Боја: Бела
 • Тежина на производот: 318 грама
 • Димензии на производот: 24.1 x 10.2 x 8.9 cm
 • Батерии: 3 x 1.5 V AA
 • Батериите не се вклучени во пакувањето

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.