46 ја следат оваа компанија


- 30%

Играчка желка Turtle Race Crazy

699 ден.

490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Музичка играчка желка
 • Светлосни ефекти
 • Игра
 • Наменето за: 3 + годишна возраст
 • Материјал: Пластика
 • Батерии не се вклучени во пакувањето
 • Користи батерии: AA 3
 • Копче: ON/OFF
 • Боја: Зелено-плава
 • Димензии на пакувањето: 90.7 грама

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.