40 ја следат оваа компанија


- 17%

Играчка за во када со повеќе активности

900 ден.

749 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000757
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

Бањањето е  уште по забавно со овој сет од животни кои ќе Ве прскаат со вода кога ќе ги притиснете.

 • Димензии: 28 x 22 x 13cm
 • Наменето за деца над 12 месеци

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.