12% попуст на играчка Frozen воки-токи во вредност од 900 ден. по цена од 789 ден.

РАСПРОДАДЕНО

12% попуст на играчка Frozen воки-токи во вредност од 900 ден. по цена од 789 ден.

Цена

789 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

900 ден..

Попуст

12%

Заштеда

111 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Играчка Frozen воки-токи + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот: 

Прекрасно WALKIE TALKIE со ликовите од Frozen, соврешен за разговори. Може да се користи во домот, но и надвор од него. Има домет до 100 метри, а малите принцези ќе се забавуваат разговарајќи со своите другарки со саати. Има копче ON/OFF, LED светло и антена која лесно се витка.

 • Димензии на пакувањето: 20 х 30 х 6cm
 • Наменето за деца над 3 години
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ