Забава за целото друштво! 53% попуст на 2 часа играње PlayStation 4 за две или четири лица во играчница Game Time

Цена од

109 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

230 ден.

Попуст

53%

Заштеда

121 ден.

Купени: 6

 • ул.Манапо бр.2 Тц.Техника лок.29

  Одведи ме таму

  070 569 894

Добивате

Опции на понудата:

За две лица 230 ден. 109 ден.
За четири лица 300 ден. 149 ден.

Достапни PlayStation 4 игри:

 • FIFA 20
 • NBA 20
 • PES 20
 • UFC 3
 • GTA V
 • FORTNITE
 • CRASH TEAM RACING и многу други.  

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.12.2019 до 30.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Промоцијата важи секој ден од 12:00-18:00 часот

Опис

Возбудливо PlayStation 4 доживување!
Поминете незаборавни моменти со вашите пријатели или едноставно препуштете се на PlayStation игри во опуштена атмосфера во играчница Game Time.

Game Time e прва играчницна во Скопје, од ваков тип. Место каде визуелните ефекти стануваат реалност, а забавата никогаш не завршува.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.