14 ја следат оваа компанија


IKEA ARSTID Ѕидна ламба со ланче

1680 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Длабочина: 38 см
 • Дијаметар: 16 см
 • Должина на кабел: 2.5 м
 • Димензии на пакувањето: ширина 15 cm,висина 15 cm,должина 27 cm,тежина 0.66 kg
 • Maтеријал: Полиестер и челик
 • Упатства за одржување: Исчистете ја светилката со четка за прашина
 • Светилки за оваа ламба се продаваат одделно

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 21.09.2019 до 28.09.2019

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.