17 ја следат оваа компанија


IKEA BLAVIK Огледало со LED батериско светло

1180 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Флукс на светлина: 40 Лумен
 • Длабочина: 4 cm
 • Основа, дијаметар: 20 cm
 • Број на пакети: 1
 • Должина: 33 cm
 • Ширина: 21 cm
 • Висина: 5 cm
 • Нето тежина: 0,59 kg
 • Бруто тежина: 0,73 kg
 • Бруто волумен: 3,4 l
 • Материјал: Стакло,Цевчест елемент од нерѓосувачки челик,Челик Двострана леплива лента
 • За чистење, избришете со крпа натопена со благ детергент. Исчистете со сува, чиста крпа
 • Вградено LED осветлување. Батериите се продаваат одделно, потребни ви се 3 ЕЕЗ. HR6 / AA. ИКЕА препорачува LADDA батерии на полнење. 2 одделни канали за полнење ви овозможуваат да полните 1-2 батерии на полнење истовремено и да комбинирате АА и ААА батерии. Светла боја: топло бела (2700 Келвин)

НАПОМЕНА: IKEA Производите не подлежат под гаранција. Производот може да биде заменет за нов, само доколку пред монтажа, се воочи дека недостигаат потребните делови за негово монтирање.

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.