53 ја следат оваа компанија


IKEA BRANAS Корпа за складирање

1280 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот:
 • Ширина: 32 cm
 • Длабочина: 34 cm
 • Висина: 32 cm
 • Број на пакувања: 1
 • Должина: 64 cm
 • Ширина: 33 cm
 • Висина: 8 cm
 • Нето тежина: 1,57 kg
 • Бруто тежина: 1,70 kg
 • Бруто волумен: 15,7 l
 • Материјал: Цврсто меко дрво,100% полиестер,багрем шарки
 • Боја: Кафена

НАПОМЕНА: IKEA Производите не подлежат под гаранција. Производот може да биде заменет за нов, само доколку пред монтажа, се воочи дека недостигаат потребните делови за негово монтирање

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.