IKEA BRIMNES Двокрилен плакар

8980 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ширина: 78 см
 • Длабочина: 50 см
 • Висина: 190 см
 • Максимална тежинана рафтот: до 15 кг
 • Материјал: Иверица
 • Плакарот содржи: една шипка за алишта и две полици
 • Боја: Бела
 • Број на пакети: 2
 • Димензии на пакувањето:
 • 1 пакет (ширина 51 cm,висина 7 cm, должина 194 cm)
 • 2 пакет (ширина 49 cm,висина 6 cm, должина 194 cm)
 • Тежина на пакувањето: 64.5 kg

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата Интра на 070 505 099 или да оставите податоци за достава. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Види ги сите промоции и производи од Интра овде. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.