16 ја следат оваа компанија


IKEA RUTER Даска за пеглање

1680 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ширина: 33 cm
 • Должина: 108 cm
 • Минимална висина: 60 cm
 • Максимална висина: 89 cm
 • Материјал: Челик,полиестер (полнење),100 % памук (навлака)
 • Димензии на пакувањето:
 • Должина: 147 cm
 • Ширина: 38 cm
 • Висина: 4 cm
 • Тежина на пакувањето: 3.93 kg
 • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средство за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.