6 ја следат оваа компанија


img

IKEA DETOLF Сталажа стаклена

6180 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот:
 • Ширина: 43 cm
 • Длабочина: 37 cm
 • Висина: 163 cm
 • Максимална тежина на еден рафт: 3.50 kg
 • Материјал: горен и долен ден: пластика,фолија,ABS пластична полица,калено стакло
 • Димензии на пакувањето:
 • Пакет 1:
 • Должина 162 cm, Ширина 40 cm, Висина 5 cm
 • Пакет 2:
 • Должина 165 cm, Ширина 26 cm, Висина 4 cm
 • Тежина на пакувањето: 15.51 kg

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.