11 ја следат оваа компанија


IKEA ORFJALL Детско столче

3680 ден.

Катeгории:

Shopping Mall, Мебел, Столици

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот:
 • Ширина: 68 cm
 • Длабочина: 68 cm
 • Максимална висина: 94 cm
 • Ширина на седиштето: 49 cm
 • Длабочина на седиштето: 43 cm
 • Минимална висина на седиштето: 46 cm
 • Максимална висина на седиштето: 58 cm
 • Материјал: Полипропиленска пластика; Челик; Полиестер
 • Број на пакети: 2
 • Димензии на пакување:
 • 1 пакет: Ширина: 32 cm; Висина: 8 cm; Должина: 37 cm
 • 2 пакет: Ширина: 49 cm; Висина: 8 cm; Должина: 69 cm
 • Бруто тежина: 9.32 kg

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.