14 ја следат оваа компанија


IKEA HEMMA Држач за столна ламба

690 ден.

Катeгории:

Опис

Карактеристики на производот:

 • Mаксималност: 40 w
 • Должина на кабел: 204 cm
 • Висина: 35 cm
 • Димензии на основата: 13 x 13 cm
 • Максимална тежина: 0.58 kg
 • Maтеријал: Челик
 • Упатства за одржување: Исчистете ја фасонката со четка за прашина
 • Сијалици и абажур за оваа фасонка се продаваат одделно
 • IKEA препорачува округла бела сијалица E14

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.