14 ја следат оваа компанија


IKEA DROMMINGE Детска ѕидна ламба

780 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Должина: 32 cm
 • Ширина: 23 cm
 • Висина: 6.5 cm
 • Должина на кабел: 2.5 метри
 • Материјал: Полипропиленска пластика
 • Димензии на пакувањето: Ширина: 21 cm; Висина: 11 cm; Должина: 29 cm
 • Тежина на пакувањето: 0.40 kg

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.