14 ја следат оваа компанија


IKEA MALM Фиокар со 6 фиоки

9980 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

Димензии на производот:

 • Ширина: 80cm 
 • Длабочина: 48cm 
 • Висина: 123cm
 • Внатрешна ширина на фиоките: 72cm
 • Внатрешна длабочина на фиоките: 43cm
 • Материјал: иверица, безбојна акрилна боја, лесонит

Број на пакети: 3

 • Пакет 1: Ширина: 50cm; Висина: 10cm; Должина: 125cm; Тежина: 29.2kg
 • Пакет 2: Ширина: 46cm; Висина: 8cm; Должина: 95cm; Тежина: 15.6kg
 • Пакет 3: Ширина: 46cm; Висина: 8cm; Должина: 95cm; Тежина: 15.6kg
 • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средтсво за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.